18.09.2004 :: 13:34
Dziś jest sobota!- wstałam o równej 11 - Śpioch ze mnie. gdy popatrzyłam na swojego koma zauważyłam nowega sms . Okazało się że jest od krzyśka z kielc qumpla z Międzyzdroi. Oznajmił mi że dziś będzie w moim mieście na zawodach łucznictwa. Trochę mnie to na początku wkurzyło bo powinien powiedzieć mi o tym wcześniej to bym przyjechała a tak to dupa zbita. Po odkurzeniu całego domu i zmyciu mebli w gościnnym pokoju ( tata mi wczoraj kazał) wreszcie miałam czas . Nauczyłam się z WOS-u ( jak upadł komunizm) i zaczęłam z gejcy się uczyć . Ale mi się nie chciało więc zrobiłam sobie kawe i siadłan na necie. Siedze do tej pory . Jutro będe tańczyć z moim zespołem w parku Jordana. Tak sobie myśle czy nie zrezygnować . Mam już dość ciągłe próby i wogóle. w poniedziałek mam beznadziejne lekcje nie chce mi się iść fizyka polaj wos itp. Dobrze że nie ma majcy - chyba bym umarła . Jestem ciekawa jak na swoim blogu zamieścić fotke. Musze chyba pojechać do znajomego on umie. a może ktoś kto czyta teraz tą notkę mi pomoże PROSZE!! Pozdrowonka i cmokaski