bellaabla - komentarze


Fajnie jest być kobietą! Nie rozumiem mężczyzn . Dlaczego myślą że jesteśmy niezrozumiałe??

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.02.2005 :: 15:38 :: cpv49.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mateusz

Mam pytanie jak zrobic darmowa strone tylko zeby nie bylo html poprostu zrobic ja Prosto bez html Prosze o Pomoc
24.09.2004 :: 13:00 :: gd42.internetdsl.tpnet.pl

IzKA

No wreszcie się tu wpisuję:-D. Fajny blogasek. Wpadnij też czasem do mnie:-D

A co do twojej notki to się z tobą zgadzam. Faceci mówią że jesteśmy nie do odszyfrowania, a tak naprawdę oni też są na maxa skomplikowani. Niewiadomo co im w tych głowach siedzi. My babki przynajmniej jakoś tak otwarcie mówimy o swoich uczuciach, a faceci hmmm czasem nie wiadomo o czym myślą (albo raczej wiadomo o czym). pozdrawiam serdecznie :*
23.09.2004 :: 22:00 :: 213.25.171.130

Chlopczysko

bestianawolnosc ma racje. Jest jeszcze taka mozliwosc ze masz wlasny serwer FTP na ktory wysylasz swoje fotki a potem wklejasz ich adres na bloga. Zeby stac sie wlascicielem serwera FTP trza se zrobic darmowa strone WWW. NP na Wirtualnej Polsce

22.09.2004 :: 22:50 :: bdr157.neoplus.adsl.tpnet.pl

bestianawolnosc

nie sluchaj sie delfinka. zle ci mowi. tak sie dodaje zdjecie do grafiki i to jest usluga platna. a zeby byla darmowa to robisz tak jak ci napisalam.
22.09.2004 :: 22:32 :: bxk61.neoplus.adsl.tpnet.pl

delfinek

cześc ,aby załadować zdjęcie dajesz wygląd bloga i upload i wybierasz zdjecie jakie chcesz zaladowac, chyba ze chcesz z interneu odrazu wklic to wpisujesz adres stronki i tyle , caluski , i jestescie niezrozumiale, wiem na wlasnym przykladzie sija
22.09.2004 :: 21:46 :: bdr157.neoplus.adsl.tpnet.pl

bestianawolnosc

pamietaj ze zdjecia musza byc w formacie jpg
22.09.2004 :: 21:45 :: bdr157.neoplus.adsl.tpnet.pl

bestianawolnosc

kurcze , widze ze w komentach nie mozna wstawiac odsylaczy. oto adres tegoi fotoalbumu : http://Fotoalbum.wzt.pl . zarejestruj sie tam a dalej bedzie napisane jak zalozyc swoj fotoalbum i dodac zdjecie
22.09.2004 :: 21:40 :: bdr157.neoplus.adsl.tpnet.pl

bestianawolnosc

co do zdjecia. naciskasz przycisk foto co jest nad polem przeznaczonym do wpisu i wpisujesz adres strony zdjecia na ktorym sie on znajduje. wczesniej zdjecie wiec musisz miec umiesczone gdzies na necie. np w jakims wirtualnym fotoalbumie
22.09.2004 :: 21:20 :: bdr157.neoplus.adsl.tpnet.pl

bestianawolnosc

dlatego ze oni są z marsa. marsjanie nie rozumieja wenusjanek. i dobrze. przynajmniej jest ciekawiej
22.09.2004 :: 15:20 :: bwo40.neoplus.adsl.tpnet.pl

mili97

TO ONI SĄ NIEZROZUMIALI NIE WIEDZĄ CZEGO CHCĄ I PRAGNĄ TYLKO NAMI SIĘ BAWIĆ WIEM COŚ O TYM BO JESZCZE TAK NAPRAWDĘ NIE UWOLNIŁAM SIĘ OD TEGO UCZUCIA >NAJLEPIEJ MAJA KOBIETY DLA KTÓRYCH WSZYSTKO JEST ZABAWA COŚ PRZYCHODZI A POTEM PRZEMIJA ALE JA DO NICH NIE NALEŻE I BĘDZIE MI CIĘZKO W ŻYCIU
Talk.pl :: Wróć