bellaabla - komentarze


Jak współczesny człowiek odnosi się do zagadnień śmierci?? Wyraź swoją opinię....

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
26.09.2004 :: 18:42 :: 213.25.171.130

Chlopczysko

Ludzie boją się śmierci.Wolą na ten temat nie rozmawiać,bo jest to zbyt przygnębiające.Po za tym dziś panuje moda na młodość.Młody wygląd stał się wymogiem.Chcesz iść do pracy musisz być młoda(y),masz ślicznie wygladac i się uśmiechać bez zmarszczek.Bo młodość przyciąga.Nie warzne że młoda sekretarka jest głupia jak but !! Grunt że jest młoda! Tak więc starość i śmierć w życiu codziennym są całkowicie pomijane.Wszyscy udaja że tego nie ma,że to się nie dzieje.Śmierć jest zjawiskiem przerażającym,dobrym motywem do sensacyjnego filmu,ale nie do życia codziennego.I nie wiem co byś my robili,jakie operacje plastyczne stosowali,śmierć dośięgnie każdego.Poczucie nieuchronności tego faktu jest dla wielu takie straszne że wolą o tym nie rozmawiać.
26.09.2004 :: 11:10 :: gd42.internetdsl.tpnet.pl

IzKa

Dobty pomysł:P. Sama nie wiem jak rozwinąć ten temat:/. Dopiero sie będe z tym męczyć. Narazie nie mam pomysłów - niestety:/. Ale może dobrzy ludzie nam pomoga wyrażając swoją opinię:P.

Pozdróweczka:*
Talk.pl :: Wróć