bellaabla - komentarze


dziś jest najbardziej makabryczny dzień w moim życiu!! To co z tedo że napisałam z biolcy bezbłędnie sprawdzian!! Jak przyszłam do domu zaczęłam robić zad z majcy. Wtedy moja siora kazała mi do siebie przyjść . Chcąc otworzyć drzwi jej pokoju tak je pchnęłłam że szyba w drzwiach się rozbiła!! Mam szwy na całym nosie, łokciu, - jestem cała pocięta szkłem. Mam obolałe kolano i jestem w akcie rozpaczy !! nie mam siły nawet na pisanie - ale jak to mówią niektórzy najlepiej wylać gniew , smótek na kartkę- ja mam bloga- a poza tym lepiej pisze się na klawiaturze. I tak jeszcze nie mogę pisać bo mam dużo plastrów na rekach!! A jak zostanie mi taka wielka ogromna blizna na nosie !! Łokciem się nie przejmuje bo go nie widać - a nos !! Choć tata powiedział że sprowadzi ze Szwajcarii maść to i tak jestem rozbita. - Rwie mnie nos i po prostu makabra- mówią nie załamuj się !! Ale sami dokładnie chyba nie wiedzą co znaczy mieć cały (dosłownie) nos w szwach. !!
POMOCY

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
25.05.2005 :: 20:59 :: bqq198.neoplus.adsl.tpnet.pl

mam pytanko, czy możesz mi podać nazwę tej maści którą masz mieć ze szwajcarii mam bardzo podobny problem i będę bardzo wdzięczna za informację. Pozdrawiam
08.10.2004 :: 20:55 :: akj142.neoplus.adsl.tpnet.pl

marta

niedawno mojego kolege zabrało pogotowie i też ma dużo szwów . bardzo przeżyłam jego wypadek on też złapał doła to jest chłopak i może nieprzejmuje sie tak wyglądem jak dziewczyny- dlatego współczuje ci, ale i tak najważniejsze jest to jaka jesteś a nie jak wyglądasz chociarz niektórzy tak nieuważają...Ps obiecuje że sie zagoi..
05.10.2004 :: 19:43 :: byn249.neoplus.adsl.tpnet.pl

delfinek

blizn nie będzie, nie martw sie, znikna nawet szybciej niz się spodziewasz
01.10.2004 :: 19:59 :: gd42.internetdsl.tpnet.pl

IzKa

O jeny patunia współczuję! Ale kochanie ty moje nie przejmuj się. Lekarze wiedzą co robią i przecież nie zszyli cię tak żeby były blizny. Ja miałam rozcietą brode a teraz prawie blizny nie widać. Nie mart się jeszcze raz Będzie dobrze:):*
01.10.2004 :: 18:37 :: staticline683.toya.net.pl

leonka

Uuuuu to nie ciekawy mialas dzionek,ale nie martw sie- nie jestes sama. Na pewno niebedziesz miec zadnych blizn,ja sobie pocielam policzki szklem(bo upadlam),mialam szwy na twarzy a jednak wszystko poginelo 3maj sie
01.10.2004 :: 15:09 :: gd42.internetdsl.tpnet.pl

KArolcia KAwula

Biedna jesteś Patisiu! Nie martw sie będzie wszystko okPozdrawiam!PAPA:*
01.10.2004 :: 14:02 :: lx.zetosa.com.pl

KleO

Ja jestem z Tarnowa
Łączy nas 80 km od siebie
Moje miasto jest na przeciwko po prawej stronie od Krakowa. Na mapie zobacz, bo tak jest

http://kleo.talk.pl
30.09.2004 :: 20:35 :: ip-3-128-191.ld.euro-net.pl

kasiunia

Patrycja nie martw sie na pewno sie zagoi!!!!!!!!!Ja w sierpniu poparzyłam klatkę piersiową i twarz i też sie przejmowałam jak leżałam w szpitalu, ale jusz nic nie widać... ja przez 3 lata nie moge wychodzić na słońce. Wszystko bedzie ok zobaczysz. pisz do mnie kasiecia@interia.pl lub gg 9407438
Talk.pl :: Wróć