bellaabla - komentarze


Jestem bardzo bardzo bardzo zla!!!! na którejś tam z kolei mojej pracy opisałam wydażenie - co stało mi się w czwartek!!
choć nie pisałam - zachowaj to dla siebie!! to po przeczytaniu raczej nie powinno się opowiadać zaraz całej szkole całego zdażenia!! Chcałam aby tą notke przeczytały koleżanki z klasy i ludzie odwiedzający moją strone!! Niestety jedna z moich koleżanek powiedziała mojemu koledze ( ok spoko) ale najbardziej wkurzył mnie fakt iż koleżanka odwiedzając mnie dziś w domu oznajmiła że mama tamtej koleżanki w szkole przy całej klasie mimochodem zaczęła o mnie mówić ( że jestem cała pociachana) - kurde!! Może nie rzycze sobie takich komentarzy na moj temat!! Dla niektórych jest to dobry temat na szkolne sensacyjki - a ja naprawdę to przeżywam i boli mnie jeśli ktoś w taki sposób mów o mnie - Nie jestem zła na nikogo w tej chwili - ale uważam że całe zajście dzis w szkole było nie na miejscu i wręcz bezczelne!!
Jeste tylko zła że zaistniała taka sytuacja - dla mnie płynie z tego morał że nie powinnam zamieszczac na swoim blogu realnych sytuacji!! To jest nie fair - śmiać się z czyjegoś nieszczęścia...
to było aroganckie i beszczelne

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
09.10.2004 :: 17:50 :: bqo241.neoplus.adsl.tpnet.pl

mam to w dupie mam to w dupie mam to w dupie
04.10.2004 :: 18:26 :: gd42.internetdsl.tpnet.pl

Izka

w jaki sposób ktoś mówi, bo ja nie rozumiem.I to z tym pociachaniem nie było poweidziane z szyderczością. Pozostawiam cię z tą wypowiedzią, a zrobisz z nią co chcesz

04.10.2004 :: 18:23 :: gd42.internetdsl.tpnet.pl

Izka

C.D do tamtego

..i boli mnie jeśli ktoś w taki sposób mów o mnie
04.10.2004 :: 18:22 :: gd42.internetdsl.tpnet.pl

Izka

Ej np tp ktos cie najwyrażniej żle pionformowac, że ktoś się śmieje z tego ze zrobiłaś sobie krzywdę. Byłam na lekcji i nie sądze że ktos się śmiał. A temat wyleciał jak była sprawdzana obecność. Nie było tam ani troszkę miejsca na śmiech. Przyznaję że sama powiedziałam parę słów (że współczyję ci bo masz szwy na nosku) , ale nie było to wcale z myślą żeby cię ośmieszyć. Wiec kiedy słyszę ze mówisz że ten kto o tym mówił jest bezczelny i arogancji , robi mi sie tylko przykro. I jak tak dalej myślisz to trudno.Wynika z tego, że poprostu nie można tak jakby w trosce powiedzieć coś o koleżance. I jestem ciekawa co masz na myśli mówiąc
Talk.pl :: Wróć