bellaabla - komentarze


Małgorzata Kożuchowska w ubiegłym tygodniu odwiedziła ze swoimi rodzicami Rzym. Popularna aktorka powiedziała, że wielkie wrażenie zrobiła na niej audiencja u Ojca Świętego.

Jedna z gwiazd serialu "M jak miłość" wyznała w rozmowie z dziennikiem "Fakt", że od dawna obiecywała swoim rodzicom wyjazd do Włoch. Najważniejszą częścią pobytu w Italii była dla niej audiencja u papieża Jana Pawła II.

"Miałam niepowtarzalną okazję porozmawiać przez chwilę z papieżem. Ale nie powiem o czym, bo to zbyt osobiste" - mówi Małgorzata Kożuchowska.

Dodała, że w załatwieniu audiencji pomogły jej siostry zakonne, które poznała w 2003 roku podczas koncertu imieninowego dla papieża.

Aktorkę nadal można oglądać w roli Hanki w serialu "M jak miłość", a także na deskach Teatru Narodowego w spektaklu Błądzenie" Jerzego Jarockiego. Poza tym jeszcze w tym roku rozpoczną się zdjęcia do obrazu Feliksa Falka pt. "Komornik", w którym zagra kochankę głównego bohatera.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
17.10.2004 :: 11:41 :: sky-te.pai.net.pl

kurczaczek

dzięki za wszystko. mam nadzieję że dotrwasz nawet do 1000000 notki pozdrowionka
17.10.2004 :: 11:09 :: mlynarski.gl.digi.pl

agula : )

dziki za komentarz :) papa : * wpadaj czesciej i zostawiaj adres swojego bloga, to tez wejde : P : http://eys.talk.pl
17.10.2004 :: 09:39 :: bne46.neoplus.adsl.tpnet.pl

olga

Fajne info :] moje kumpela wprost szaleje za M jak miłóśc i Małgorzatą K. Dzięki za odwiedziny u mnie :] Szkoda, że nie zajęłam żadnego miejsca w konkursie na dowcip, ale to już swoją drogą....
Talk.pl :: Wróć