bellaabla - komentarze


INFORMACJE cześć- 1 ważna rzecz

"John Kerry w telefonicznej rozmowie z Georgem W. Bushem uznał swoją porażkę we wczorajszych wyborach prezydenckich w USA. Jeszcze dziś kandydat demokratów ma to ogłosić oficjalnie."
to ściągnięte a teraz z polskiego na nasze BUSZMEN WYGRAŁ WYBORY

2 sprawa NIKT NOWY NIE WPISAŁ SIĘ DO KSIĘGI GOŚCI - kurde chyba poproszę kogo o reklamę

3 ważna sprawa - POSTANOWIŁAM WSPÓŁPRACOWAĆ Z :TOMOROW; uważam że tym stawiającym kroki na talku trzeba pomagać

4 sprawa ( jej juz nie ma )

PRZEPRASZAM WSZYSTKICH JEŚLI NIE ODWIEDZAM ICH BLOGÓW - MAM NADZIEJĘ ŻE SIĘ TO WKRÓTCE ZMIENI ....

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.11.2004 :: 08:23 :: l-009.pai.net.pl

kurczaczek

hej cio słychać? wiem że głupie pytanie ale czekam na odpowiedź...
03.11.2004 :: 20:40 :: 80.51.255.74

chlopczysko

O matko kochana !! To ja już wiem dlaczego mam zatwardzenie!!
03.11.2004 :: 19:47 :: bjx93.neoplus.adsl.tpnet.pl

bestianawolnosc

a ksiege to radze zmienic, bo ta nasza podstawowa to do dupy jest a nie do wpisywania sie. zreszta, wszystko jest do dupy. tylko pasta jest do zebow
03.11.2004 :: 19:30 :: bjx93.neoplus.adsl.tpnet.pl

bestianawolnosc

sluchaj, mi nie chodzi o to zebys odwiedzala mojego bloga, bo to mi jest niepotrzebna. nie ma sensu czytac a najczesciej nie czytac tylko po to by w komentach napisac, fajny blogasek , odwiedz i mnie. nikogo nie zmuszam. tylko przykro mi bylo jak dziekowalas pewnym osobom za komenty a mnie ominęłas. a tak poza tym chyba zauwazylas ze mam cie w linkach, tak jest od samego poczatku. i nigdy nie prosilam cie zebys odwiedzala mnie bo ja cie odwiedzam a do ksiegi ci sie kiedys wpisalam. zerkne czy tam jestem. serdecznie pozdrawiam
ps. nie musisz do mnie wpadac, bo ja cie lubie za to kim jestes a nie za to ze mnie odwiedzasz. serdecznie pozdrawiam.
a sprobuj tego wszystkiego nie przeczytac ;)
03.11.2004 :: 19:01 :: l-009.pai.net.pl

kurczaczek

ja się wpiszę!!!
masz rację co do tej pomocy
nie gniewam się ale ty przecież mój odwiedzasz!! a nawet jeśli nie to bym sie nie gniewała
03.11.2004 :: 19:00 :: host-62-141-193-43.gorzow.mm.pl

smallvile

Witam Nom fajnie Zapraszam czasem do mnie...
Talk.pl :: Wróć