bellaabla - komentarze


a co powiecie o anoreksji??

temat tabu czy choroba społeczna

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
13.12.2004 :: 21:18 :: bjf250.neoplus.adsl.tpnet.pl

maszcyk

nie warto w nia popaść
17.11.2004 :: 19:17 :: 80.51.255.74

chlopczysko

Biedronka ma racje.Anoreksja to choroba psychiczna.Jej źródeł jest bardzo wiele.Podstawowym jest niestabilność emocjonalna.Brak akceptacji wyglądu własnego ciała.Nie rozumienie zmian zachodzących w ciele młodej dziewczyny.Brak akceptacji środowiska w którym anorektyk się znajduje.Dla tego tak wiele nastolatek na nią cierpi. Kurczaczek też ma rację.Pogorszenie wyglądu powoduje jeszcze większy brak akceptacji środowiska i powsaje błędne koło:(Kijo poruszyła bardzo istotny temat,jakim są media.To co widuje w kolorowych gazetkach i czasem w telewizorni wygląda poprostu strasznie!!Czasem wydaje mi się że moje wieszaki na ubrania są szersze w pasie:) od modelek na zdjęciach.Z resztą co ja tu będę wykład robił.Szukajcie informacji w sieci!!Jest ich tam wiele.
Bellaablu-może napiszesz coś więcej o anoreksji??Niech sobie ludziska poczytają!
Pozdrawiam!! 3maj się!!
17.11.2004 :: 17:34 :: awa49.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Na początek o anoreksji. Wydaje mi się, jak niektóry już wcześniej, że choroba ta faktycznie leży u podstaw świadomości i psychiki. Pamiętajmy jednak, że gdyby nie wmawianie przez radio telewizję czy nawet czasami rodziców pewnych kanonów w modzie i urodzie, czegoś takiego by nie było. I ogólnie świat byłby piękniejszy ^_^. Na koniec chciałam zaprosić na mój blog który został totalnie zmieniony!!! BUZIAKI
17.11.2004 :: 16:14 :: l-009.pai.net.pl

kurczaczek

zgadzam się z biedronką. Ale ten problem dotyka wielu nastolatek. Powinny się dowiedzieć że przez to nie wyglądają atrakcyjniej, ale wręcz przeciwnie!
16.11.2004 :: 22:45 :: cfz122.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

To raczej choroba psychiczna.Moja kumpela wpadla w anoreksje-wygladala yhm ochydnie!Ale nikt nie był w stanie jej wytłumaczyć że jest przesadnie chuda.Ona uważała że jest szczupła i że jeszcze musi popracować nad swoim ciałem.Anoreksja jest straszna.Pozdrawiam cię goršco
Talk.pl :: Wróć