bellaabla - komentarze


Ello coś nie czyje zbliżających się świąt - no coż - 0 śniegu - no niby choinki zazwyczaj już były al teraz nawet na rynku choinki takie lipne - mój tata mówi że nie ma śniegu , bo jest ciepło - no co wy jak mróz trzyma i zimno jak na SYberii - a mama z kolei że kolendy się spiewa po wigilli - ale powinno się jakoś mówić o świętach o no nie wiem tak cosik myśle - a wy też deprecha czy jednak święta idą pełną parą ??

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
16.12.2004 :: 21:37 :: l-009.pai.net.pl

kurczaczek

ja cię zawsze będę odwiedzać! może teraz nie tak często, ale jednak. dzięki za słowa otuchy i pozdrawiam gorąco
16.12.2004 :: 16:44 :: 80.51.255.74

Bellaablu niestety nie mam tak dobrej pamięci żeby po 2 latach pamiętać co w który dzień robiłem. Na szczęście zachował mi się kalendarzyk w którym zaznaczałem służby. Moje pierwsze spotkanie z Algidą wypadło w nocy z soboty na niedzielę( 4-5 maja 2002 roku)
Jeśli chodzi o święta to na razie ich nie czuję.Ale widzę że się zbliżają bo moja mama zaczyna wpadać w szał świątecznego sprzątania i upiekła już piernik.To jest niezawodny znak że święta tuż, tuż

Dzięki za odwiedziny 3maj się !! PAPAPAPA
16.12.2004 :: 13:27 :: 213.238.103.184.adsl.inetia.pl

Natala

Hej! Świeta... z roku na rok jest coraz gorzej!! Bylo lepiej... A w tym roku?? Cosik nie tak!! Pozdrawiam, papa!
Talk.pl :: Wróć