bellaabla - komentarze


Feminizn wg Patrysi na tym alb być 1-niezależna ( jeśli kzajde w ciąże - nie będę mogła już pozwolić sobie na moje plany - postanowione w życiu- dlatego niezależność powinno pełnić ceche nadrzędną !!)2-doceniana ( jeśli ktoś nie będzie mnie szanować niech liczy się z tym że ja go zbesztam równo z riemią - bo jak powiedziałam kiedyś - ja nie jestem szmatą żeby ktoś poniewierał mną 3- stawać się zrealizowana!!! Jeśli jakiś koleś przynajmniej będzie starał się zaspokoić te realne próby odnalezienia siebie to niech będzie pewien że właśnie dla niego będe gotowa zrobić wszystko - a jesze wcześniej musi narodzić się piekielnie mocne zaufanie ! !
inaczej nie wyobrażam sobie związku między dwiema osobami - Narazie spełniam sie samoisttnie i to nazywam moim małym feminizmem !! Co ty na to ??

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
19.12.2004 :: 18:22 :: bdb94.neoplus.adsl.tpnet.pl

paula2

Zagłoś się do mojego konkursu na najsympatyczniejszego bloga. Podaj imię i adres bloga.Paula2
19.12.2004 :: 17:14 :: bne26.neoplus.adsl.tpnet.pl

mycha

Jeśli chcecie siem zgłosić, musicie zostawić u mnie w komentarzu swoją ksywe, e-mail, strone bloga i wiek. Jak najszybciej!!!
19.12.2004 :: 15:38 :: bcd60.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Hejcia! Zapraszam do wzięcia udziału w moim konkursie na naj bloga! www.basia.talk.pl Instrukcje po wejściu!
18.12.2004 :: 16:02 :: bmq108.neoplus.adsl.tpnet.pl

mycha

Ogłaszam konqurs na naj bloga. www.mycha.talk.pl Zgłoś się i ty!!! Zapraszam

17.12.2004 :: 22:58 :: 80.51.255.74

A ja tak na to:
1.Od zajścia w ciążę uchromi Cię jedynie rozsądek.Coś takiego jak niezależność nie istnieje.Wszyscy jesteśmy od czegoś uzależnieni,jedni od pieniędzy inni od dzieci z niechcianych ciąży.
2.Każdemu należy się szacunek !! Jeśli ktoś będzie tobą pomiatał to masz prawo sie bronić,nawet więcej MUSISZ się bronić bo w przeciwnym wypadku będziesz pomiatana do końca życia.
3.Zaufanie rodzi się bardzo powoli w miarę poznawania drugiego człowieka.Ten proces wymaga czasu, tolerancji i dawania sobie szansy na lepsze poznanie.
Myślę że twój rodzaj feminizmu nie jest szkodliwy i może Ci pomóc w osiągnięciu celu.

Pozdrówka !!
Talk.pl :: Wróć