Link :: 17.09.2004 :: 18:49
welurem opuszków
jak zapachem ogrodu
zwabiona
ciekawa
czekam dreszczy chłodu
w tajemnym blasku poświaty księżyca
taflowym połyskiem skora sie zachwycam
by w kaszmirze otuleń
o zapachu aksamitu
doznawać z tobą przytuleń błękitnych .....
Komentuj(0)


Link :: 18.09.2004 :: 13:34
Dziś jest sobota!- wstałam o równej 11 - Śpioch ze mnie. gdy popatrzyłam na swojego koma zauważyłam nowega sms . Okazało się że jest od krzyśka z kielc qumpla z Międzyzdroi. Oznajmił mi że dziś będzie w moim mieście na zawodach łucznictwa. Trochę mnie to na początku wkurzyło bo powinien powiedzieć mi o tym wcześniej to bym przyjechała a tak to dupa zbita. Po odkurzeniu całego domu i zmyciu mebli w gościnnym pokoju ( tata mi wczoraj kazał) wreszcie miałam czas . Nauczyłam się z WOS-u ( jak upadł komunizm) i zaczęłam z gejcy się uczyć . Ale mi się nie chciało więc zrobiłam sobie kawe i siadłan na necie. Siedze do tej pory . Jutro będe tańczyć z moim zespołem w parku Jordana. Tak sobie myśle czy nie zrezygnować . Mam już dość ciągłe próby i wogóle. w poniedziałek mam beznadziejne lekcje nie chce mi się iść fizyka polaj wos itp. Dobrze że nie ma majcy - chyba bym umarła . Jestem ciekawa jak na swoim blogu zamieścić fotke. Musze chyba pojechać do znajomego on umie. a może ktoś kto czyta teraz tą notkę mi pomoże PROSZE!! Pozdrowonka i cmokaski
Komentuj(0)


Link :: 18.09.2004 :: 13:51
CO SĄDZISZ O NARKOMANII. Jestem ciekawa co ludzie sądzą o narkomanii?? Czy jest to problem społeczny czy też prywatny. Dlaczego młodzi ludzie próbują używek niezdrowych dla organizmu?? Czy z tego mają satysfakcje. Czy wiedzą ile ich to kosztuje. Czy zanika pomoc do ludzi zdrowych dla chorych. ??
Jeśli chcesz się wypowiedzieć . Dodaj komentarz. Za wszytkie komentarze z góry dziękuje. Jutro ukaże się podzsumowanie tych pytań , .....
Komentuj(1)


Link :: 18.09.2004 :: 19:12
cze jak w gruncie rzeczy pojechałam na zawody do Krzysia . podałam mu adres mojej stronki. bardzo sie zmienil odkąd ostatnio go widziąłam. jest wysoki szczupły ma brązowe włosy chyba zielone oczka i wogóle jest super. Dziś ma do mnie zadzwonić więc już nie mogę się doczekać. Widziałam sie jeszcze z Marcinem i mateuszem też są spox. Nie sądziłam że z Krzyśka zrobił się taki fajny chłopak. W gruncie żeczy to nawet jest ..... sie mi spodobał. Drugą sprawę jaką miałam opisać to fakt iż zostałam wyrzucona z mojego zespołu tanecznego. Bardzo się ciesze. Wreszcie mam spokój!! Wieczorem przyjechał do mnie misiek. Ja już nie moge nie daje mi spokoju. Doszłam do wniosku że wykorzystam go . Poprosiłam go aby znalazł dla mnie materiały na Wos o terroryźmie , narkomanii i walutach. No co coś za coś! ja chcę się jeszcze spotkać z Krzysiem .AAAAAA Pozdrówka
Komentuj(0)


Link :: 18.09.2004 :: 19:21
Nikt mnie mie kocha nikt mnie nie lubi wszyscy mają mnie w ... i nikt nie czyta moich prac. i nikt nie chce mi powiedzieć jak załadować zdjęcie na bloga łeeeeeeełeeeeeeeeee
Komentuj(0)


Link :: 18.09.2004 :: 19:25
W czym tkwi idiotyzm miłości??
Komentuj(0)


Link :: 18.09.2004 :: 22:05
Popełnie samobójstwo - nikt nie komentuje moich prac!!
Komentuj(3)


Link :: 18.09.2004 :: 22:06
Gadałam przez tele z Krzysiem !!
Komentuj(1)


Link :: 18.09.2004 :: 23:35
Dlaczego zakochani są porównywalni do dwóch połówek jabłka??
Komentuj(2)


Link :: 19.09.2004 :: 13:26
jest u mnie klaudia! Po fajnej nocy ( nie spałyśmy do 1.30) nadeszła niedziela i terzeba bylo sie uczyć ! Nienawidze szkoły !! Jutro pyta z Wosu. Dziś jade do M1 może kupie sobie spodenki
Komentuj(2)


Link :: 21.09.2004 :: 19:13
Fajnie jest być kobietą! Nie rozumiem mężczyzn . Dlaczego myślą że jesteśmy niezrozumiałe??
Komentuj(10)


Link :: 24.09.2004 :: 15:59
Jak przekonać rodziców aby pyścili mnie do Kielc?? Dobrze wiedzą że pojade tam z koleżanką i pojade prywatną linią. Co to za problem. Moja kol jeździ sama do Nowego Sącza! Mam 15 lat i chcę jechać na dzionek do kielc!! Do Krzysia!! To tylko 100 km. PORADŹCIE
Komentuj(0)


Link :: 24.09.2004 :: 16:01
Co sądzisz o J.Lo ( Jennifer Lopez) przeprowadzam sądaż! Czy jest naprawdę taka sexi i spox jak piszą brukowce ??
Komentuj(4)


Link :: 25.09.2004 :: 20:08
Dlaczego polski Hip-Hop jest uważany za najlepszy ( co powiecie o amerykańskim) Ja sama wole techno a wy??
Komentuj(1)


Link :: 25.09.2004 :: 20:09
Jak współczesny człowiek odnosi się do zagadnień śmierci?? Wyraź swoją opinię....
Komentuj(2)


Link :: 25.09.2004 :: 20:10
Jak wg ciebie wyglądać powinna idealna dziewczyna ( dotyczy to min wagi)??
Komentuj(14)


Link :: 27.09.2004 :: 19:45
Pytasz się , czy mam dwa złote??
Sory nie!
Mam tylko srebrny i brązowy
(medalistka)


Żołnierze noszą zielonie mundury ,żeby udawać trawę.


A dziewice są jak IDEA - poza zasięgiem .

Kangurzyca nosi dziecko w torebce.

Pragnę, byś mnie całował! Wiesz gdzie?
Jest kilka takich miejsc: Paryż , Wenecja , Hawaje, Wyspy Kanaryjskie...
Komentuj(6)


Link :: 28.09.2004 :: 19:39
Jaki wpływ ma palenie fajek na zdrowie człowieka??
Wypowiedz sie na forum ...
bellaabli
Komentuj(0)


Link :: 28.09.2004 :: 19:40
Jaka jest wg ciebie najbardziej romantyczna piosenka- podaj wykonawc e i tytół
Komentuj(9)


Link :: 30.09.2004 :: 18:54
dziś jest najbardziej makabryczny dzień w moim życiu!! To co z tedo że napisałam z biolcy bezbłędnie sprawdzian!! Jak przyszłam do domu zaczęłam robić zad z majcy. Wtedy moja siora kazała mi do siebie przyjść . Chcąc otworzyć drzwi jej pokoju tak je pchnęłłam że szyba w drzwiach się rozbiła!! Mam szwy na całym nosie, łokciu, - jestem cała pocięta szkłem. Mam obolałe kolano i jestem w akcie rozpaczy !! nie mam siły nawet na pisanie - ale jak to mówią niektórzy najlepiej wylać gniew , smótek na kartkę- ja mam bloga- a poza tym lepiej pisze się na klawiaturze. I tak jeszcze nie mogę pisać bo mam dużo plastrów na rekach!! A jak zostanie mi taka wielka ogromna blizna na nosie !! Łokciem się nie przejmuje bo go nie widać - a nos !! Choć tata powiedział że sprowadzi ze Szwajcarii maść to i tak jestem rozbita. - Rwie mnie nos i po prostu makabra- mówią nie załamuj się !! Ale sami dokładnie chyba nie wiedzą co znaczy mieć cały (dosłownie) nos w szwach. !!
POMOCY
Komentuj(8)


 


2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad
październik
wrzesień

[Księga gości]

link1
link2
link3

 

 

Talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik