Link :: 02.10.2004 :: 09:09
Już jest lepiej do szkoły raczej nie pójde bo jeszcze debil uderzy mnie a już krwawiłam w nocy. Jak się patrze w lustro to nie moge uwierzyć- Po co lazłam w tą głupią szybe...
Komentuj(1)


Link :: 02.10.2004 :: 09:10
czy narkomania jest problemem społecznym??
A palenie papierosów??
Komentuj(0)


Link :: 02.10.2004 :: 09:17
W 1626 roku pewien Holender zakupił od miejscowego wodza
Indian prawa do niewielkiej wyspy , płacąc za powierzchnię
57km2 ubraniami i świecidełkami o wartości ok. 24$
Nabywca sądził zresztą, że kupuje ląd o powierzchni
86km2. Zakupioną wyspą był manchatan, obecnie jeden
z najdroższych i najbardziej zatłoczonych skrawków ziemi.
Kupiec nazwał go Nowym Ansterdamem, którą tą nazwę zmieniono
później na NOWY JORK. ;-)
Komentuj(6)


Link :: 02.10.2004 :: 20:01
Którą gwiazde lubisz najbardziej
1>Madonna
2>Metalica
3>Jennifer Lopez
4>18L
5>inne (kogo)
Komentuj(3)


Link :: 02.10.2004 :: 20:30
Płacz - uczucie strachu czy bólu??
Komentuj(1)


Link :: 02.10.2004 :: 20:30
co myślisz o francuzach i ich kraju i języku??
Komentuj(5)


Link :: 03.10.2004 :: 13:40
jaka jest wasza najlepsza str internetowa??
Komentuj(1)


Link :: 03.10.2004 :: 18:57
To już jest koniec nie ma już nic jesteśmy wolni możemy iść ...
Wszystkim nam brakuje szczęścia masz to na co godzisz się ..
A każda droga jest łatwiejsza gdzy widzisz to co doobre jest...
Mówią żyj chilą - mówią carpe diem.
Zakochani zaczarowani ....
Komentuj(4)


Link :: 04.10.2004 :: 17:31
Jestem bardzo bardzo bardzo zla!!!! na którejś tam z kolei mojej pracy opisałam wydażenie - co stało mi się w czwartek!!
choć nie pisałam - zachowaj to dla siebie!! to po przeczytaniu raczej nie powinno się opowiadać zaraz całej szkole całego zdażenia!! Chcałam aby tą notke przeczytały koleżanki z klasy i ludzie odwiedzający moją strone!! Niestety jedna z moich koleżanek powiedziała mojemu koledze ( ok spoko) ale najbardziej wkurzył mnie fakt iż koleżanka odwiedzając mnie dziś w domu oznajmiła że mama tamtej koleżanki w szkole przy całej klasie mimochodem zaczęła o mnie mówić ( że jestem cała pociachana) - kurde!! Może nie rzycze sobie takich komentarzy na moj temat!! Dla niektórych jest to dobry temat na szkolne sensacyjki - a ja naprawdę to przeżywam i boli mnie jeśli ktoś w taki sposób mów o mnie - Nie jestem zła na nikogo w tej chwili - ale uważam że całe zajście dzis w szkole było nie na miejscu i wręcz bezczelne!!
Jeste tylko zła że zaistniała taka sytuacja - dla mnie płynie z tego morał że nie powinnam zamieszczac na swoim blogu realnych sytuacji!! To jest nie fair - śmiać się z czyjegoś nieszczęścia...
to było aroganckie i beszczelne
Komentuj(4)


Link :: 05.10.2004 :: 09:00
Moja klasa pojechała do operetki a ja nie!!!!!!!!!!!!!!

Komentuj(7)


Link :: 05.10.2004 :: 18:23
Ja przyznaje ci iziu racje!! Poniekąt ja też nie powinnam oczerniać ludzi!! Nie moge wejść na tenbit i twojego blogasa!!
Co do tej operetki to właśnie wszystko przez te szwy a poza tym to chyba w czwartek jade na ich ściągnięcie!! I do szkoły może w poniedziałek.
Komentuj(3)


Link :: 06.10.2004 :: 18:26
KORSYKA- tyle że ładna wyspa to już wiem co jeszcze ???
Głupie zadanie z wos-u .
Ale mam dzię dzień - nie wyspałam się ...
Musza mnie budzić o 7.30 .....
jacie...
Komentuj(2)


Link :: 08.10.2004 :: 16:03
Coś ostatnio polubiłam lekki rock typu
avril lavinge , tą taką piosenkę "we are" i "we are live in america"
Komentuj(5)


Link :: 09.10.2004 :: 20:09
SZUKAM MĘŻA-
musi być wysoki, przystojny, inteligentny, przy kasie, musi mieć ok zawód, kochający -
idealny
najpierw poszukam świeczki...
Komentuj(1)


Link :: 09.10.2004 :: 20:43
OGŁASZAM KONKURS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NA NAJŚMIESZNIEJSZY DOWCIP!!!
NADSYŁAJCIE WASZE NAJLEPSZE KAWAŁY ( MAX 3 PISANE NA JEDNYM KOMENTARZU) ZAMIESZCZAJCIE JE NA KOMENTARZU TEJ PRACY-

NAGRODY
1MIEJSCE - POLECENIE BLOGA ZWYCIĘSCY 50 OSOBĄ I MASA KOMENTARZY PRZEZ 2 MIESIĄCE ---

2MIEJSCIE- POLECENIR BLOGA LAUREATA 40 OSOBĄ I MULTUM KOMENTARZY PRZEZ MIESIĄC

3MIEJSCE- POLECENIE BLOGA 20 OSOBĄ I KOMENTARZE NA KAŻDEJ PRACY PRZEZ 3TYG.

POZOSTALI LAUREACI - ZAMIESZCZENIE ICH DOWCIPÓW NA MOIM BLOGU I POLECANIE ICH STRON MOIM ZNAJOMYM

NA KAWAŁY CZEKAM DO 16.X.2004
NAPRAWDĘ WARTO....

BELLAABLA.TALK.PL
Komentuj(21)


Link :: 11.10.2004 :: 15:59
O jak dużo zgłoszeń wszystko roztrzygnie si w sobote.
Komentuj(1)


Link :: 11.10.2004 :: 16:17
TO MOJA PROPOZYCJA BECZKI ŚMIECHU

- Mamusiu, mamusiu! - krzyczy Jasio. - A co robi bocian jak przyniesie dziecko?
Na to mama:
- Odwraca się na bok i śpi.

Po zakończeniu roku szkolnego Jasio przychodzi do domu bardzo smutny.
- Co się stało? - pyta zatroskana mama.
- Spóźniłem się do szkoły i zostało dla mnie już tylko najgorsze świadectwo...

Wraca Jasiu do domu z zakończenia roku szkolnego i w drzwiach wita go tata:
- Witaj Jasiu, i jak tam świadectwo?
- Tatusiu, co tam świadectwo. Ważne żebyśmy zdrowi byli!

Przychodzi kolega do Jasia i pyta:
- Jasiu, dlaczego klaszczesz?
- Odstraszam krokodyle.
- Tu nie ma żadnych krokodyli!
- A widzisz jak działa!!!

W szkole na lekcji historii pani zadała dzieciom pytanie:
- Dzieci kto wie coś o Napoleonie?
Parę dzieci zgłosiło się, a wśród nich Jasiu. Pani nie dowierzała, bo Jasiu zawsze taki spokojny, nigdy nie zgłaszający się - a teraz wręcz wyrywał się do odpowiedzi. Więc pani mówi:
- No proszę Jasiu, powiedz, co wiesz o Napoleonie.
A Jasiu jednym tchem:
- Najtańszy napoleon jest w Czechach.


Komentuj(0)


Link :: 11.10.2004 :: 16:29
,BIOGRAFIA Jennifer Lopez

Zawód: aktorka i od niedawna także piosenkarka
Data urodzenia: 24 lipca 1970
Miejsce urodzenia: Bronx, Nowy Jork, USA
Znak zodiaku: Lew
Bliscy:
ex mąż: Ojani Noa ( wytrzymał z nią tylko rok...był zazdrosny)
Ojciec: David Lopez, specjalista od komputerów
Matka: Guadalupe Lopez, nauczycielka
Siostra: Linda Lopez, pracuje w radiu
Siostra: Leslie Lopez
ściągnij sobie
pocztówkę

Jennifer Lopez wychowała się w nowojorskim Bronxie. Rodzice, emigranci z Puerto Rico, mieli często problemy ze znalezieniem pracy. Jennifer chcąc uciec od szarej codzienności zajęła się tańcem. Wystąpiła m. in. w teledyskach Janet Jackson i Puffa Daddyego. W wieku piętnastu lat obiecała sobie, że zdobędzie sławę. Na dużym ekranie zadebiutowała w "Mi Familia" jednak przełomem w jej karierze stał się "Pociąg z forsą" gdzie partnerowała takim aktorom jak Wesly Snipes i Woody Harrelson. Z wielu propozycji jakie wówczas otrzymała, wybrała rolę u boku Jacka Nicholsona w "Krwi i winie" oraz w filmie o tragicznie zmarłej piosenkarce pt. "Selena". Kolejne filmy z udziałem Jennifer Lopez to "Anakonda", "Droga przez piekło" i "Co z oczu to z serca" (otrzymała ze tą rolę 2 miliony dolarów). Love Don
Komentuj(0)


Link :: 11.10.2004 :: 16:49
Pewien facet jest ubraby na czarno. Ma czarne spodnie, skarpetki, kurtkę, rękawiczki i czapkę. Idzie tak ulicą, na której nie świeci się żadna latarnia, niebo jest zachmurzone, w oknach domów też nie widać żadnych świateł. Z naprzeciwka jedzie czarny samochód z dużą prędkością, z wyłączonymi światłami. Mimo to kierowca zauważył pieszego i zatrzymał się przed nim. Jak to możliwe? Teraz zastanów się nad odpowiedzią i przewiń ekran do dołu (jeśli nie znasz odpowiedzi, bądź znasz i chcesz sprawdzić czy jest prawdłowa).



































Odpowiedź:
Czy w tekście było zaznaczone, że jest noc?



Komentuj(0)


Link :: 11.10.2004 :: 16:50
W pewnym pokoju na dywanie leżą John i Merry. Są martwi. Nie ma krwi. Dywan jest mokry i lezą na nim szkla. W jaki sposób zgineli? Teraz zastanów się nad odpowiedzią i przewiń ekran do dołu (jeśli nie znasz odpowiedzi, bądź znasz i chcesz sprawdzić czy jest prawdłowa).



















































Odpowiedź:
John i Mary to ryby
Komentuj(0)


Link :: 11.10.2004 :: 16:51
OGŁASZAM KONKURS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NA NAJŚMIESZNIEJSZY DOWCIP!!!
NADSYŁAJCIE WASZE NAJLEPSZE KAWAŁY ( MAX 3 PISANE NA JEDNYM KOMENTARZU) ZAMIESZCZAJCIE JE NA KOMENTARZU TEJ PRACY-

NAGRODY
1MIEJSCE - POLECENIE BLOGA ZWYCIĘSCY 50 OSOBĄ I MASA KOMENTARZY PRZEZ 2 MIESIĄCE ---

2MIEJSCIE- POLECENIR BLOGA LAUREATA 40 OSOBĄ I MULTUM KOMENTARZY PRZEZ MIESIĄC

3MIEJSCE- POLECENIE BLOGA 20 OSOBĄ I KOMENTARZE NA KAŻDEJ PRACY PRZEZ 3TYG.

POZOSTALI LAUREACI - ZAMIESZCZENIE ICH DOWCIPÓW NA MOIM BLOGU I POLECANIE ICH STRON MOIM ZNAJOMYM

NA KAWAŁY CZEKAM DO 16.X.2004
NAPRAWDĘ WARTO....

BELLAABLA.TALK.PL
Komentuj(0)


Link :: 11.10.2004 :: 19:00
J.Tuwim - Sprzeczka z żoną


Lojalnie mówię do żony:
"Małżonko, jestem wstawiony".

Odrzekła z pogardą: "Błazen!
Uważam, że jesteś pod gazem".

Mówię: "Przesady nie lubię.
Przysięgam ci, że mam w czubie".

Powiada: "Kłamiesz, kochany.
Twierdzę, że jesteś pijany".

Nie przeczę - mówię - żem hulał,
Lecz jam się tylko ululał".

Odrzekła: "Łżesz jak najęty.
Po prostu jesteś urżnięty".

"Ja - mówię - nic nie skłamałem;
Do prawdy, pałę zalałem".

"Kłamstwo - powiada - co krok!
Jesteś urżnięty w sztok".

"Oszczerstwo! - oświadczam z gestem
- Pijany jak bela jestem".

"Baranek - krzyczy - bez winy!
A kurzy mu się z czupryny".

Wyję: "Niech pani przestanie!
Ja jestem w nietrzeźwym stanie".

"Łżesz - mówi znów - jak najęty!
Trynknięty jesteś, trynknięty!"

"Nieprawda - ryknąłem na to
- Ja jestem pod dobrą datą!"

"Gadaj - powiada - do ściany,
Wiem dobrze: jesteś zalany!"

"Jędzo - szepnąłem - przestaniesz?
Ja - zryty jestem! Ty kłamiesz!"

Godzinę trwała ta sprzeczka,
Aż poszła na wódkę żoneczka.
A ja, by się nie dać ogłupić,
Także poszedłem się upić.
Komentuj(3)


Link :: 13.10.2004 :: 16:29
kurczaczek
muszę skasować wszystkie wiadomości z mojego bloga bo coś mam nie tak z kompem.. ale założę go od nowa. jeśli możesz to zamieść ten komunikat na swoim blogu dzięki. i wogóle to bardzo mi sie podoba twój blog!!!!
Komentuj(0)


Link :: 13.10.2004 :: 16:30
kurczaczek

wiesz co Bellaablu , mówię to i tobie... muszę skasować wszystkie wiadomości z mojego bloga bo coś mam nie tak z kompem.. ale założę go od nowa. jeśli możesz to zamieść ten komunikat na swoim blogu dzięki. i wogóle to bardzo mi sie podoba twój blog!!!!
Komentuj(1)


Link :: 13.10.2004 :: 17:54

Komentuj(0)


Link :: 13.10.2004 :: 18:03
dziś dzień jak dzień 30 min lekcje , wyjazd w Kraków i wogóle - JUTRO MAMY WOLNE nareszcie zaskoczyłam jak załadować na bloga zdjęcia juppi
Komentuj(1)


Link :: 13.10.2004 :: 18:18


TO MOJE MIASTO - TĘTNI TU ŻYCIE, KULTURA PRZYSŁANIA POBLISKĄ WIELICZKĘ - AŻ CHCE SIĘ ŻYĆ
Komentuj(1)


Link :: 13.10.2004 :: 18:35
TO MÓJ 50 WPIS... Z TEJ OKAZJI CHCAŁABYM PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM ODWIEDZAJĄCYM MOJĄ STRONĘ PRZEDE WSZYSTKIM KURCZACZKOWI, CHŁOPCZYSKO, OLI, APAPUSI, OLDZE, OLEŃCE1126,ADZIE, IRISHGIRL,DELFINKOWI, LINKINKPARK,BLANDZI,WERSI91, TOMOROW I WSZYSTKIM KTÓRYCH TU NIE ZAMIEŚCILAM

CIESZE SIĘ ŻE JESTEŚCIE ZE MNĄ I TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI W DALSZYM PROWADZENIU STRONY...
POZDROWIONKA
Komentuj(2)


Link :: 13.10.2004 :: 18:39

Komentuj(0)


Link :: 14.10.2004 :: 17:26
zaraz ide na angielski, i muszę sie streszczać! dziękuje za komenty.
I jak na mnie przystało to . Po 50 wpisach nauczyłam się zamieszczać fotki na blogasie a teraz musi mi ktoś pomóc dodawać znajomych na linki ( pewnie naucze się tego dopiero po 50 wpisach hihi) jeśli ktoś ma dobre serducho to bardzo proszę mi napisać jak znajomych blogi zamieścić na mojej stronce..... Prosze .....
Narazie tyle po angliku zamieszcze tutaj conieco jeszcze
może zdjątka albo jeśli ktos się nademną zlituje to blogi znajomych ....
pozdrowionka
Komentuj(10)


Link :: 14.10.2004 :: 20:57


Już po angliku - jaki makabrycznie był dzisiaj nudny...
Wiecie musze zaszpanować bo już umiem załadowywać foty i teraz załatwiłam sobie jennifer....



w tym tygodniu czeka mnie 7 sprawdzianów, a jeszcze nie chodziłam do szkoły- jeszcze jedno mnie martwi - Dlaczego nie dzwoni do mnie krzysiek !! czy coś się stało. Ja nie zadzwonie - w końcu nie mogę sie narzucać wiecie


Komentuj(1)


Link :: 15.10.2004 :: 19:58
UWAGA- BARDZO WAŻNE!! JEŚLI MASZ SWOJEGO IDOLA ?? ZBIERASZ O NIM WIELE I MASZ JUŻ WIELE I JESZCZE WIELE CHCESZ O NIM MIEĆ TO NIC INNEGO JAK ZAKLIKAĆ DO MNIE ODDAM WSZYSTKO DOSŁOWNIE CO MAM O TWOIM ULUBIONYM ARTYŚCIE JEST TYLKO 1 WARUNEK WZAMIAN CHCIAŁABYM OTRZYMAĆ INFORMACJE O JENNIFER LOPEZ.. WYCINKI PŁYTKI ZDJĘCIA - MAM POTĘŻNĄ KOLEKCJĘ O SPIDERMAN-IE, LINKINPARK, O-ZONE, EMINEMIE , HARYMPOTTERZE I JEŚLI BĘDZIE TAKA POTRZEBA TO ZNAJDĘ JESZCZE O INNYCH - JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY TO KONTAKT PIORO332@INTERIA.PL
CZEKAM NA ZGŁOSZENIA - KTO PIERWSZY TEN LEPSZY WIĘC... NA CO CZEKAĆ

SERDECZNIE ZAPRASZAM
Komentuj(2)


Link :: 15.10.2004 :: 20:12
A TO COŚ DLA FANÓW J.LO

I

Komentuj(2)


Link :: 16.10.2004 :: 09:49
UWAGA- BARDZO WAŻNE!! JEŚLI MASZ SWOJEGO IDOLA ?? ZBIERASZ O NIM WIELE I MASZ JUŻ WIELE I JESZCZE WIELE CHCESZ O NIM MIEĆ TO NIC INNEGO JAK ZAKLIKAĆ DO MNIE ODDAM WSZYSTKO DOSŁOWNIE CO MAM O TWOIM ULUBIONYM ARTYŚCIE JEST TYLKO 1 WARUNEK WZAMIAN CHCIAŁABYM OTRZYMAĆ INFORMACJE O JENNIFER LOPEZ.. WYCINKI PŁYTKI ZDJĘCIA - MAM POTĘŻNĄ KOLEKCJĘ O SPIDERMAN-IE, LINKINPARK, O-ZONE, EMINEMIE , HARYMPOTTERZE I JEŚLI BĘDZIE TAKA POTRZEBA TO ZNAJDĘ JESZCZE O INNYCH - JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY TO KONTAKT PIORO332@INTERIA.PL
CZEKAM NA ZGŁOSZENIA - KTO PIERWSZY TEN LEPSZY WIĘC... NA CO CZEKAĆ
Komentuj(0)


Link :: 16.10.2004 :: 12:31
Pielgrzymowanie jest jednym ze znaków firmowych pontyfikatu Jana Pawła II / AFP
Dziś przypada 26. rocznica wyboru Karola Wojtyły na papieża. Jest to 9497. dzień pontyfikatu Jana Pawła II. W tym czasie Ojciec Święty 31 razy okrążył równik i trzykrotnie pokonał odległość między Ziemią a Księżycem.

Dane statystyczne podało, jak co roku z okazji rocznicy pontyfikatu, Radio Watykańskie.

W specjalnej publikacji, której współautorem jest ksiądz Lech Rynkiewicz z dyrekcji papieskiej rozgłośni, najwięcej miejsca zajmują zagraniczne pielgrzymki Jana Pawła II. W czasie 104 podróży odwiedził on 129 krajów, a w nich 617 miast i miejscowości, wygłosił 2382 przemówienia i kazania. Wszystkie zagraniczne pielgrzymki trwały 543 dni i 55 minut, a ich łączna trasa to 1 milion 162 tysiące kilometrów. Oznacza to, że papież pokonał trzy razy dystans równy odległości między Ziemią a Księżycem.

"Święta wojna" w Watykanie

Poza granicami Włoch Jan Paweł II spędził do tej pory jedną dwudziestą swego pontyfikatu. Najwięcej, osiem razy, był w Polsce, siedem razy odwiedził Francję i Stany Zjednoczone, a pięciokrotnie był w Hiszpanii i Meksyku.

Najdłużej, bo 13 dni, trwała pielgrzymka do Bangladeszu, Singapuru, Fidżi, Nowej Zelandii, Australii i na Seszele. Jej trasa to 48 tysięcy kilometrów, więcej niż długość równika. W republice San Marino, położonej 470 kilometrów od Rzymu, papież był 5 godzin.

26. rocznica wyboru papieża

Trzy czwarte roku Jan Paweł II spędził natomiast podróżując po Włoszech. W czasie 146 wyjazdów, w tym szesnastu na wakacje w góry, odwiedził 259 miejsc w Italii. Pokonana przez niego trasa odpowiada 71 długościom Półwyspu Apenińskiego. Najczęściej, bo aż dziesięć razy wyjeżdżał do Les Combes w Dolinie Aosty, sześć razy był w Lorenzago di Cadore w Dolomitach oraz w Asyżu.

Wszystkie papieskie podróże po Włoszech i po świecie trwały 822 dni, a więc prawie jedną dziewiątą pontyfikatu.

Rocznicowe dane ogłosiła także Prefektura Domu Papieskiego. Od 16 października 1978 roku Jan Paweł II przyjął na audiencjach w Watykanie 426 szefów państw oraz koronowanych głów, 187 premierów i 190 ministrów spraw zagranicznych. Listy uwierzytelniające otrzymał od 642 ambasadorów, akredytowanych przy Stolicy Apostolskiej
Komentuj(2)


Link :: 16.10.2004 :: 12:44
Po jakiejś poważnej operacji żołądka przywieźli faceta do sali pooperacyjnej.
Kiedy się ocknął, usłyszał, jak dwaj współleżący dzielą się swoimi
doświadczeniami z poprzednich operacji:
"Kiedy mnie kroili po raz pierwszy, pielęgniarka zapomniała przed zaszyciem wyjąć
mi z brzucha z pół kilo narzędzi. Kiedy się zorientowali, było za późno. Kiedy
mnie znów pokroili, tym razem, żeby mnie uwolni od tego złomu, lekarz,
niechcący, zostawił w środku zapalniczkę."
Drugi na to: "To jeszcze nic, kiedy mnie ostatnio operowali, instrumentariuszce
zginęły gdzieś okulary. Jak się okazało - były zaszyte we mnie."
I tak sobie opowiadają, a świeżo przywieziony delikwent blednie coraz bardziej.
W pewnej chwili otwierają się drzwi i wchodzi chirurg, który przed chwila robił
mu operacje: "Przepraszam Panów, czy któryś z Panów nie widział przypadkiem
mojego parasola?"
Komentuj(2)


Link :: 16.10.2004 :: 22:28
OGŁOSZENIE KONKURSU NA NAJEPSZY DOWCIP

1MIEJSCE - POLECENIE BLOGA ZWYCIĘSCY 50 OSOBĄ I MASA KOMENTARZY PRZEZ 2 MIESIĄCE
OLA.TALK.PL - OTO JEJ DOWCIP

Idzie Jasiu do sklepu po chleb i masło za ostanie pieniądze mamy. Widzi na wystawie sklepu z zabawkami misia. Poszedł go kupić. Wraca do domu. Matka się drze na niego i każe mu oddać spowrotem tego misia. Sklep był już zamknięty. Idzie więc do domu właścicielki. Puka do drzi i otwiera mu sprzedawczyni. Każe mu wejść i poszła po portwel. W tedy puka do drzwi jej mąż. Kazała mu wejść do szafy. Tam siedział jakiś koleś. Jasiu mówi:
-Kupi pan tego misia!?
Koleś -Nie
Jasiu -Bo zaczne krzyczeć.
K. -Dobra.
Dał mu 10zł.
Jasiu powiedział, żeby koleś dał mu misia którego mu sprzedał. A jak nie da to zaczenie krzyczeć. Akcja się powtarza kilka razy. Jasiu wzbogacił się o 90zł. Kupił chleb. masło i kwiaty dla mamy.
Mama się zdziwiła skąd Jasiu ma tyle forsy. Powiedziała mu, że ma iść się wyspowiadać do kościoła. Jasiu podchodzi do konfesjonału. A ksiądz mówi -Nie kupie już od ciebie tego misia!!


2MIEJSCIE- POLECENIR BLOGA LAUREATA 40 OSOBĄ I MULTUM KOMENTARZY PRZEZ MIESIĄC
KURCZACZEK.TALK.PL - OTO JEJ DOWCIP

Policjant zatrzymuje blondynkę:
- Poproszę prawo jazdy!
- A co to jest?
- To taki kartonik że zdjęciem uprawniający do prowadzenia pojazdu.
- Aha, proszę bardzo.
- Poproszę jeszcze dowód rejestracyjny.
- E...?
- Taki różowy kartonik mówiący o tym, że jest pani właścicielką pojazdu.
- Aha, proszę.
Policjant zdejmuje spodnie.
- Co, znowu alkomat?

3MIEJSCE- POLECENIE BLOGA 20 OSOBĄ I KOMENTARZE NA KAŻDEJ PRACY PRZEZ 3TYG.
APAPUSIA.TALK.PL JEJ DOWCIP

Jedzie motocyklista po szosie i nagle udeża w niego kanarek. Kierowca zatrzymuje się, podnosi ptaszka i zabiera go do domu. Rano budzi się kanerek i widzi że siedzi w klatce i mówi
-Matko, zamknęli mnie! Zabiłem motocykliste!

DZIĘKUJE ZA WZIĘCIE UDZIAŁU POWODZENIA W NASTĘPNYM KONKURSIE...

Komentuj(2)


Link :: 16.10.2004 :: 22:32
polecam blogi -

OLA.TALK.PL
KURCZACZEK.TALK.PL
APAPUSIA.TALK.PL

ZAUFAJCIE MI WEJDŹCIE NA TE SUPER BLOGASY
ZAPRASZAM RÓWNIEŻ DO MNIE

BELLAABLA.TALK.PL
Komentuj(0)


Link :: 16.10.2004 :: 22:46
Małgorzata Kożuchowska w ubiegłym tygodniu odwiedziła ze swoimi rodzicami Rzym. Popularna aktorka powiedziała, że wielkie wrażenie zrobiła na niej audiencja u Ojca Świętego.

Jedna z gwiazd serialu "M jak miłość" wyznała w rozmowie z dziennikiem "Fakt", że od dawna obiecywała swoim rodzicom wyjazd do Włoch. Najważniejszą częścią pobytu w Italii była dla niej audiencja u papieża Jana Pawła II.

"Miałam niepowtarzalną okazję porozmawiać przez chwilę z papieżem. Ale nie powiem o czym, bo to zbyt osobiste" - mówi Małgorzata Kożuchowska.

Dodała, że w załatwieniu audiencji pomogły jej siostry zakonne, które poznała w 2003 roku podczas koncertu imieninowego dla papieża.

Aktorkę nadal można oglądać w roli Hanki w serialu "M jak miłość", a także na deskach Teatru Narodowego w spektaklu Błądzenie" Jerzego Jarockiego. Poza tym jeszcze w tym roku rozpoczną się zdjęcia do obrazu Feliksa Falka pt. "Komornik", w którym zagra kochankę głównego bohatera.
Komentuj(3)


Link :: 17.10.2004 :: 19:53
szkoda że ogłoszenie wyników nie wywołało tak dużego entuzjazmu- mopże to znak że nie trzeba przeprowadzać konkursów??
Komentuj(2)


Link :: 17.10.2004 :: 19:55


Linkin Park - chłopaki z Calabasas

"Witamy w światowym centrum nu-rocka!" Pozdrawia z dumą 21 letni Brandon Ferguson.

Brandon jest prezesem domu kultury w miasteczku Calabasas położonym w Kalifornii i od lat przyjacielem założycieli Linkin Park: gitarzysty Brada Delsdona i MC Mike
Komentuj(0)


Link :: 17.10.2004 :: 19:58
Kasa i miłość idą w parze z Britney i Kevinem

Britney Spears poinformowała wszystkich, że "wychodzi za mąż z miłości i nie martwi się o swoje pieniądze" oraz, że nie podpisze intercyzy przed małżeństwem z Kevinem Federlinem.

Jednak jak wieść niesie rodzice Britney, podobno błagają ją na kolanach, by nie podejmowała pochopnych kroków.

Britney dysponuje majątkiem szacowanym na 100 milionów dolarów, nie należy zatem dziwić się trosce jej rodziców.

Kevin do najbogatszych nie należy. Podobno gwiazda musiała sama sobie kupić pierścionek zaręczynowy, gdyż jej oblubieńca nie stać było na wydatek rzędu 400 000.

Dziewczyna jest uparta i nie ulega presji rodziny - "To moje życie i zrobię, co zechcę" odgraża się.

W związku ze ślubem Britney i jej domniemaną ciążą amerykańscy bukmacherzy zaczęli przyjmować zakłady.

Czy ślub Britney i Kevina dojdzie do skutku? Czy w najbliższym czasie gwiazda urodzi dziecko? A nawet to jaka będzie płeć dziecka .

Komentuj(1)


Link :: 17.10.2004 :: 20:11
Chcę napisać wierszyk na porzegnanie moich znajomych z III gim
macie pomysł??
Komentuj(5)


Link :: 19.10.2004 :: 19:25
Najmocniejszy alkohol wyprodukował w okresie międzywojennym Estoński Monopol Alkoholowy. Destylowany z ziemniaków alkohol miał moc 98 procent.

Piwo "Baz Super Brew" warzone przez Barrie Parish w browarze w
miejscowości Somerby (hrabstwo Leics, Wielka Brytania) zawiera 23 procent alkoholu. Jest to najmocniejsze piwo na świecie.

Rekordowa cenę za lampkę wina zapłacono w 1993 roku. 100 gramów wina "Beaujolais Nouveau" w pubie "Pickwick" w Beaune (Wielka Brytania) kosztowało 1453 dolary.

Najdroższym alkoholem dostępnym na rynku jest "Springbank 1919 Malt Whisky", którego butelka kosztuje 10 800 dolarów, czyli ponad 43 000 złotych.

Pub "Mathaser" w Monachium jest w stanie pomieścić 5500 osób i sprzedaje dziennie 48 tys. litrów piwa.

26 lutego 1999 r. o godzinie 23.00 zebrały się jednocześnie w pubach, restauracjach i barach amerykańskich 197 843 osoby, żeby wznieść Wielki Toast Guinnessa.

22 listopada 1986 r. w San Francisco (Kalifornia, USA) odbyła się
największa degustacja wina. Podczas degustacji sponsorowanej przez stacje telewizyjna KOED 4 tysiące osób wypiło 9 360 butelek wina.

W grudniu 1985 roku na aukcji w domu aukcyjnym "Christie" w Londynie za butelkę wina "Chateau Lafite", rocznik 1787, zapłacono 157 000 dolarów. Była to najcenniejsza butelka wina. W 1986 r. korek wpadł do środka butelki, psując wino.

14,8 promila alkoholu we krwi miał Tadeusz S., który w 1995 roku jadąc samochodem, spowodował wypadek pod Wrocławiem. Wynik badania był tak nieprawdopodobny, ze powtarzano je pięciokrotnie, zawsze z takim samym rezultatem. Mężczyzna zmarł kilkanaście dni później w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku.

Sąd w Manchesterze zabronił Georgowi Bestowi wstępowania do pubów na terenie Wielkiej Brytanii. Słynny były piłkarz Manchester United nie podjął kuracji przeciwalkoholowej, na która skierował go sąd.

Jolanta M., lat 40, w roku 1995 ustanowiła rekord świata kobiet. Badanie krwi przeprowadzone w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie wykazało, ze ma 8,2 promila alkoholu.

Kazimierz M., góral z Nowego Targu, 38 razy ślubował czasową abstynencje w klasztorze księży jezuitów Na Górce w Zakopanem. Żadnej przysięgi nie dotrzymał...

W latach siedemdziesiątych na etykiecie duńskiej wódki pojawił się
następujący napis: "Dawka śmiertelna - 4,5 promila alkoholu we krwi! Nie dotyczy Polaków i Rosjan".

Najmłodszym klientem w polskich izbach wytrzeźwień był pięcioletni
chłopiec, u którego stwierdzono 1,4 promila alkoholu. Chłopca uratowano w szpitalu w Płocku w 1995 roku. Matka dziecka tłumaczyła, ze syn wypił wino zostawione przez gości.

Rekordzista przebywał w warszawskiej izbie wytrzeźwień 152 razy w 1999 roku. I nie zapłacił ani grosza. W sumie jest winien izbie 70 tys. zł.

Kierowca autobusu miejskiego w Raciborzu wiózł pasażerów, mając we krwi 4 promile alkoholu.

W 1977 r. w 57 polskich izbach wytrzeźwień zatrzymano 500 tys. osób.

Najstarszym klientem w Izbie Wytrzeźwień w Warszawie przy ulicy Kolskiej był 86 - letni mężczyzna. Najstarsza kobieta miała 61 lat.

Lekarze pracujący w warszawskim "żłobku" wspominają mężczyznę, który upił się wraz ze swoim psem wilczurem. Obaj nie mogli utrzymać się na nogach. Pan dochodził do siebie w izbie, a psa odwieziono do schroniska na Paluchu.

Pijany kierowca przywieziony do poznańskiej izby wytrzeźwień zjadł wszystkie pieniądze, które miął przy sobie (około 500 zł). Bał się, ze zostanie okradziony przez sanitariuszy.

W 1996 roku patrol policyjny na jednym z podwórek przy al.
Niepodległości w Warszawie znalazł pijana dziesięciolatkę. Analiza wykazała we krwi dziewczynki aż 2,25 promila alkoholu.

Pewna 17 - letnia dziewczyna z Warszawy była w izbie wytrzeźwień 20 razy w ciągu jednego rok.

Niemiecki pisarz Ernst Junger uważał czerwone wino za eliksir
długowieczności. Codziennie wypijał 3 litry trunku. Zmarł w wieku 103 lat.

Statystyczny mieszkaniec Rosji wypija rocznie 14,1 litra czystego
spirytusu. Najwięcej na świecie.

W Polsce na jednego mieszkańca przypada rocznie 11 litrów czystego spirytusu.

Prawie 2,5 promila alkoholu we krwi miał Paweł S., 43-letni maszynista pociągu relacji Braniewo - Elbląg. Pomocnik maszynisty Zbigniew R. miał 3 promile.

W Suchedniowie (koło Koszali­na) w 1995 roku dwóch trzydziestolatków stanęło do konkurencji. Każdy z nich wypił w ciągu 10 minut ­10 setek wódki. Wygrać miał ten, który szybciej dobiegłby do baru. Pierwszy padł za progiem baru i zmarł. Drugi ze zwycięstwa cieszył się w szpitalu.

Agencja Reutera 24 marca 1992 r. jako wiadomość dnia rozpowszechniła na całym świecie informacje, ze potracony przez samochód mężczyzna idący środkiem drogi do Nowogardu Bobrzańskiego miał we krwi 7,2 promila alkoholu.

W Warszawie codziennie policja łapie 50 - 150 kierowców jadących na popularnej bańce.

Nad lotniskiem w Krepsku (koło Piły) pilot samolotu Zlin-124 pokazywał swoje umiejętności pasażerowi. Popisowa akrobacje wykonał na niskim pułapie. Samolot pionowo wbił się w ziemie. W zwłokach pilota ustalono 3,7 promile.

Jan S. z Warszawy esperal miał wszywany 44 razy.

Winston Churchill, będąc szefem brytyjskiego rządu, codziennie wypijał butelkę szampana, butelkę wina, butelkę koniaku i butelkę whisky. Podobno nikt nie widział Churchilla pijanego. Dożył 90 lat.

Spośród ośmiu Amerykanów ­ laureatów literackiej Nagrody Nobla - pięciu było nałogowymi alkoholikami: William Faulkner, Ernest Hemingway, Eugene O
Komentuj(2)


Link :: 19.10.2004 :: 19:25

Komentuj(0)


Link :: 19.10.2004 :: 19:27
Ejo jak leci - wpadnij czasem na stronke
Bellaabla.talk.pl
kurczaczek.talk.pl
ola.talk.pl
apapusia.talk.pl

PS- reklama za konkurs
Komentuj(3)


Link :: 22.10.2004 :: 12:56
fajnie ucze sie na francuski nie?? no ale ile można - dawno nie odwiedzałam talku i nie wiem co się tutaj dzieje- wpadłam na pomys - może je jeśli ktoś ma czas to niech prowadzi na swojej stronie jakieś sprawozdania z dni na talku- jakie kto na swoich blogasach prowadzi testy - konkursy - sondaże - Ja dałam tylko taką myśl może ktoś przejmie pałeczke....
Komentuj(0)


Link :: 22.10.2004 :: 12:58
Ejo pozdrawiam! jak leci ?? nie moge już znieść widoku mojej szkoły!! sorki za nie pisanie ale goni mnie czas-
wpadnij do mnie i kliknij co u ciebie
pozdrowionka
Komentuj(4)


Link :: 24.10.2004 :: 17:26
Jaka ta hstoria jest głupa/ mam juz centralnie dość - aaaa może nie bedzie sprawdzianu bo w końcy nie mam pani a na zastępstwie- czy ja wiem??
Komentuj(0)


Link :: 24.10.2004 :: 17:48
ello jak leci - u mnie cos ostatnio nijako
dużo nauki i wogóle - wiesz jak to jest jak chce się mieś spox
ocenki
no cóż zostaje modlić się nad książką
Komentuj(44)


Link :: 25.10.2004 :: 17:40
jestem w akcie rozpaczy nikt ostatnio nie komentuje moich prać - to jest okropne ...łęłęłęłęłęłęłę
Komentuj(3)


Link :: 25.10.2004 :: 18:22

Komentuj(1)


Link :: 25.10.2004 :: 18:22

Komentuj(1)


Link :: 25.10.2004 :: 19:03
eja co slychać - ja nie wiem co pisać więć pisze głupoty - podobają sie fotki??
Komentuj(3)


Link :: 26.10.2004 :: 20:42
Fazy życia mężczyzny:

Wiek Napój:
17 piwo
25 wódka
35 szkocka
48 podwójna szkocka
66 tran

Wiek Uwodzicielski tekst:
17 Moi starzy wyjechali na weekend.
25 Moja dziewczyna wyjechała na weekend.
35 Moja narzeczona wyjechała na weekend.
48 Moja żona wyjechała na weekend.
66 Moja żona nie żyje.

Wiek Ulubiony sport:
17 seks
25 seks
35 seks
48 surfowanie po kanałach telewizji
66 drzemka

Wiek Definicja pomyślnej randki:
17 "języczek"
25 "śniadanie"
35 "Nie opóźniła mojej godziny terapii."
48 "Nie musiałem się spotkać z jej dziećmi."
66 "Wróciłem do domu żywy."


Wiek Ulubiona fantazja:
17 strzelić gola po gwizdku
25 seks w samolocie
35 stworzyć trójkącik
48 przejąć firmę
66 Szwajcarska pokojówka/Seksualny niewolnik pielęgniarki

Wiek Idealny wiek aby się ożenić:
17 25
25 35
35 48
48 66
66 17

Wiek Idealna randka:
17 Uniknąć horroru przy płaceniu.
25 "Podzielić czek zanim pójdziemy do mnie"
35 "Wpadnij do mnie."
48 "Wpadnij do mnie i cos ugotuj."
66 Seks w samolocie firmy, w drodze do Las Vegas.




Komentuj(3)


Link :: 26.10.2004 :: 20:44
oj jak dawno mnie tutaj nie było ( stary tekst ) a wy co tylko nic i nic- więc mam patenta napiszcie mi co chcielibyście zobaczyć na mojej stronce - jakieś fane pomysły?? jak jakieś będa postaram się je spełnić....
Komentuj(5)


Link :: 28.10.2004 :: 08:57


i jak podobają się wam fotki - ja zwykle z tej samej stronki hhihihihih
Komentuj(4)


Link :: 31.10.2004 :: 17:29
o rany tym razem naprawdę sporo nie pisałam- sami wiecie jak to nieraz w życiu jest - z piątku na sobote miałam inpre - spałam przy kominku a obok otwarte okno - nie wiem czy pojade do babci na groby - z jednej strony chciałabym- a z drugiej to pouczyłabym sie cały dzeń - i jest problem .....
Komentuj(5)


 


2024
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad
październik
wrzesień

[Księga gości]

link1
link2
link3

 

 

Talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik